hacklink satın al

hacklink satın al

Sitemiz üzerinden hacklink konusunda istediğiniz kadar bilgi sahibi olabilirsiniz dediğimizde bunun gerçekçi bir bilgi olduğuna inanmanızı isteriz. Çünkü hacklink çok basit gibi görülse de bir takım aşamaları geçmiş olmanız gerekir.

Hacklink Nedir?

Aslında bu konuyu araştıran kişilerin muhtemelen ‘’ hacklink satın al ‘’ sözcüğünün aranması ile buralara kadar geldiklerini biliyoruz. Bu nedenle çok yabancı olmasanız da bilmeyenler için hacklink nedir konusunu biraz açmak istiyoruz. Malum teknoloji aldı başını gitti. Hal böyle olunca internet teknolojisinin bizlere kattıkları şeyler çoğalınca web sitesi yapımcıları da bir hayli çoğaldı. Bu durum karşısında bazı web siteleri açıkları belirlenince burada hacklink devreye girer. Açıkları olan bir web sitesine Webr00t Shell, C99 Shell, Sadrazam Shell, php Shell gibi bir takım Shell çeşitleri ile bu açıklardan yararlanılarak siteye site sahibinin izni olmadan giriş yapılır ve buraya kişi kendi sitesinin linklerini gizlice ekler. Bu sayede Backlink kazanmış olur. Düşünün ki sizin bir web siteniz var ve birisi Shell atarak sizin sitenin açığını yakalıyor ve içerisine giriyor. Siz hiç sitenizden dışarıya link vermeseniz de bu kişiler linklerini ekliyor hatta hacklink satıp gelir bile elde edebiliyorlar.

Birçok web sitesi sahibi sitesinin kodlarını incelemek üzere kodlara bakmazlar. Hal böyle olunca da hacklink satın al  işlemi yapan kişiler aslında siteyi bir yandan sömürmüş olurlar. Gizli olarak eklenmesi neticesinde sitesinde linkleri istemeden de olsa barındıran site sahibi her ne kadar sitesine önem vererek tüm açıkları kapatmış olsa da eğer sunucu üzerine açık varsa oradan da sitesine gizliden hacklink eklenebilmektedir.

Bir diğer önemli konu ise açıkları olan bir web sitesine giren hacker burada kendi istediği linkleri siteye ekler. Bir diğer hacker da başka hacker tarafından eklenmiş olan linkleri kaldırır. Sürekli olarak kendi aralarında rekabet içerisinde de olurlar. Bu rekabetin sonu ise gelmez. Çünkü hacklink satın al  işlemi ile müşterilerinin olmasından dolayı müşterilerine yanlış yapmamak adına o linklerin orada kalmasını sağlamaktadırlar.