hacklink satışı

hacklink satışı


Hacklink Satışı

Hacklink demek aslında web site sahiplerini ilgilendiren önemli konulardan birisidir. Her web site sahibi hacklink konusunda gerekli bilgilere sahiptir. Eğer web siteleri ile pek ilgisi olmayan kişilere yabancı olarak gelen bu terim bilindikten zor olan bir şey değildir. Bu kapsamda hacklink satışı da önemli bir ticaret alanı yaratmaktadır. Malum hacklink demek bir web sitesinin sahibinin izni ve haberi olmadan sitenin ya da sunucunun açıklarından C99 Shell, Webr00t Shell, Sadrazam Shell ya da r57 Shell gibi hack konusunda etkili yöntemlerden birisi olan Shell atma yöntemi ile sitenin bazı dosyalarına full yetkili olmak demektir. Bir web site sahibi her ne kadar gerekli tüm önlemleri almış olsa da sunucu üzerinde açık kaynaklar bulması durumunda önce sunucuda tam yetkiye sahip olur ve sunucu üzerinden de sitenin yetkilerini eline almış olur. Bu yetkiler herhangi bir dosyanın okuma, yazma, silme ve değiştirme yetkilerinden ibaret olmaktadır. Eğer sunucu da Permission yetkisi açıksa bu işlemler çok basit olur. Permission yetkisi kapalıysa yapılması gerekenler arasında Server Root işleminden sonra bu adımları yeniden eline almak demektir.

hacklink satışı aynı zamanda ticari bir boyut kazanmaktadır. Hacklink satışı yapan kişiler birbirleri ile rekabet içerisinde olurlar. Mesela bir müşterisine hacklink satan bir kişi o sitenin açıklarından yararlanarak bu işlemi yapmış sayılır. Hal böyle olunca bir başka hacklink satan kişi de aynı siteyi hedef haline getirmiş ise başkasının kodlarını kaldırıp kendi kodlarını ekleyecektir. Hal böyle olunca o buna, bu ona derken ortalık kızışır. Ancak tüm bunlardan site sahibinin haberi bile olmaz.

Aynı zamanda bu işlemleri yapabilmek adına bilgili olmak gerekir. Shell atma konusunda gerekli bilgilere sahip olmayan kişileri bir hayli uğraştıran bir yapıya sahiptir. Ancak bu konuda iyi olan kişiler çok basit bir şekilde gerek Shell arşivi gerekse de Webr00t Shell, C99 Shell, logsuz Sadrazam Shell veya aklınıza gelebilecek tüm Shell atma yöntemleri ile bu işi başarılı bir hale getirebilmektedir. hacklink satışı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız sitemizi dikkatlice incelemeniz tavsiye olunur.