Sadrazam Shell logsuz

 

Birçok hack yöntemleri arasında tercih edilenler arasında belki de ilk sırada Sadrazam Shell logsuz olmasıyla bilinmektedir. Shell’in phpspy tarafından editlenmiş bir hali olarak da düşünülebilir. Sadrazam Shell 2010 yılında kodlanmıştır. İndireceğiniz zaman şifresinin genelde Angel olduğunu bilmenizi isteriz. Kodlanan bu Shell yönteminin Angel olarak şifrelenmesi ise snatdartlık adına oluşturulmuş olmasıdır.

Sadrazam Shell Özellikleri

Eval php kodları

Komut fonksiyonu

Mysql bağlantısı

Port tarama

Upload – Download

Yukarıda saymış olduğumuz bu özelliklerden Eval php kodları diğerlerine göre tercih edilenler arasındadır. Çünkü diğer Shell’lerde C999 shell, Webroot Shell, Shell indir gibi belirtebileceklerimiz arasında Eval php özelliği bulunmamasından dolayıdır. Yani Sadrazam Shell logsuz olma özelliği sadece Eval php ‘de bulunmaktadır.

Shell demek hack anlamına da gelir. Shell kendi başına nedir diyenler ise şu mantığı asla kafalarından çıkarmamalıdırlar. Sunucu ya da web sitelerinin hacklenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Permission yetkisi açık olan bir sunucu da Shell mantığı ile o sunucuyu ele geçirmeniz mümkündür. Tabi Shell deyince akla sadece r57 shell, webr00t Shell, txt Shell gelmemelidir. Birçok türü bulunan Shell’ler arasında Sadrazam Shell logsuz olmasıyla en çok tercih edilen ve en çok verim alınanlardan birisidir.

Sitemizde mevcut olan Sadrazam Shell 2017 yılında güncellenen en yeni Shell olarak güvenli bir şekilde indirilebilir. Hedef olarak belirlediğiniz sunucunun tüm güvenlik önlemleri nasıl 2017 yılına göre yeniyse Sadrazam Shell logsuz olması ile birlikte bu güvenlik önlemlerini aşabilecek derecede iyileştirmelerle karşımıza gelmektedir.

Sitemizden indireceğiniz Sadrazam Shell kesinlikle virüs vb. materyal içermemektedir. Tarafımızca test edilmiş olup hedef kitleye ani bir saldırı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemizden indireceğiniz Sadrazam Shell dahil olmak üzere diğer tüm Shell’ler açık kaynaklı olup kendinize göre editlenebilir bir şekilde kodlanmıştır. Şifresinin Angel olarak bilinmesi belki de sizin işinizi kolaylaştırabilir ancak siz yine de şifreyi değiştirebilirsiniz. Dediğimiz gibi açık kaynak kodludur. Kendimi Shell konusunda geliştirmek istiyorum diyenler için en ideal Shell konusundan birisidir. Mutlaka test edip denemenizde fayda vardır.